Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Dřevěný kostel sv. Bedřicha
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Dřevěný kostel sv. Bedřicha

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování v okolí, jedno vyhrazené parkovací místo. Povrch parkoviště i přístupové cesty k objektu bez defektů, parkoviště bez osvětlení.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Pístup do areálu kostela neomezen. Asfaltový chodník v dobrém stavu umožňuje bezproblémový pohyb na vozíku. K dispozici jsou lavičky. Hygienické zařízení není k dispozici.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bariérový. Pro pohyb v interiéru je zachována dostatečná šířka komunikačních cest. Hygienické zařízení není k dispozici.

D. SLUŽBY

Průvodce není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. K dispozici základní informace v elektronické formě.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158