Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Kaple Sv. Cyrila a Metoděje na Radhošti
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Kaple Sv. Cyrila a Metoděje na Radhošti

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště 4 km od objektu, bez vyhrazených parkovacích míst. Dojezd ke kapli možný po domluvě s lesní správou. Přístup k objektu po hřebenu lesní cesou s výraznými nerovnostmi.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Volný přístup do venkovních prostor, nezpoplatněn. Členitý terén neumožňuje pohyb na vozíku. K dipspozici odpočinková sezení u kaple. Není k dispozici venkovní WC.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bariérový. Pro osoby na vozíku je objekt 100% přístupný za předpokladu dopomoci. Pohodlný manipulační prostor v interiéru. K dispozici není žádné WC, orientační ani informační prvky.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Není možný vstupu s asistenčním psem. K dispozici elektronické informace o objektu a možnost virtuální prohlídky.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158