Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Pohankový mlýn
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Pohankový mlýn

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkování ve dvoře bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup ke vsupu po obtížném terénu parkoviště a betonové rampě podél objektu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny, začátek prohlídkové trasy odlišný pro osoby na vozíku. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je expozice 100% přístupná za předpokladu zdolání prahu před vstupem - doporučena asistence. Na prohlídkové trase je zachován dostatečný manipulační prostor pro pohyb na vozíku, místy zúžení, které lze minout. Expozice nenabízí audiovizuální prvky, prohlídka vždy s průvodcem. K dispozici odpočinková sezení i bezbariérové WC.

D. SLUŽBY

Personoál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. K dispozici informace v elektronické podobě . Vstup s asistenčním psem bez poplatku. Možnost drobného občerstvení, ochutnávky pohankových výrobků zdarma a zakoupení drobných suvenýrů.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158