Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Památník bratří Strnadlů a Jana Knebla v Trojanovicích
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Památník bratří Strnadlů a Jana Knebla v Trojanovicích

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkování na asfaltové příjezdové cestě nebo na louce v blízkosti objektu. Přístup k objektu po krajnici vozovky, před vstupem krátký travnatý úsek, mírný sklon.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Pro všechny schodný přístup do zahrady, bez poplatku. Pro pohyb v areálu na vozíku je vhodná asistence. K dispozici jsou odpočinková sezení, venkovní WC není.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny do obou objektů - pro osoby na vozíku pouze s asistencí. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je přístupných 30% expozice - pouze přízemí muzea, za předpokladu překonání 2 schodů u vstupu. Dostatečný manipulační prostor v místosti s expozicí. Umístění exponátů a informačních prvků v různé výšce. K dispozici pouze běžné WC.

D. SLUŽBY

Průvodce není proškolen v komunikací s osobami s omezenou schopností pohybu a orientace. Informace v tištěné i elektronické podobě ve 3 jazykových verzích. Bez možnosti občerstvení. Vstup s asistenčním psem možný bez poplatku. Možnost zakoupení drobných suvenýrů.