Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Hrad Hukvaldy
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Hrad Hukvaldy

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování v obci nebo pro ZTP, po domluvě, přímo u hradu. Přístup k objektu po asfaltové vozovce a pěší zónou s mírným stoupáním, v dobrém stavu. Těsně před vstupem štěrk.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Shodný vstup do areálu - bezbariérový. Venkovní prostory mají obtížný terén z hlediska povrchu, sklonu a výskytu schodů. K dispozici dostatek odpočinkových sezení, orientační plánek areálu. Hygienické zařízení je bariérové.

C. VNITŘNÍ PROSTORY
D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Venkovní občerstvení - bezbariérový přístup. Vstupu s asistenčním psem zdarma. K dispozici tištěné informace na pokladně, orientační plánek areálu. Víkendové akce pro veřejnost.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158