Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Památník Františka Palackého v Hodslavicích
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Památník Františka Palackého v Hodslavicích

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště v centru obce, cca 350 m od objektu, bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po asfaltové vozovce v dobrém stavu a dále přes schodiště a trávník s mírnými nerovnostmi.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je expozice přístupná pouze za předpokladu zdolání 5+3 schodů před vstupem - nutná asistence. V místnostech s expozicí je zachován dostatečný manipulační prostor pro pohyb na vozíku. Expozice nenabízí audiovizuální prvky, prohlídka vždy s průvodcem. K dispozici nejsou odpočinková sezení, WC pouze běžné, dostupé z venkovních prostor.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Vstup s asistenčním psem možný. K dispozici informace v elektronické podobě, neobsahují specifikaci o přístupnosti objektu.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158