Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Rozhledna a TV vysílač Praděd
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Rozhledna a TV vysílač Praděd

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkování na záchytném parkovišti 9 km od objektu nebo za příplatek 3 km od objektu. S povolením Horské služby možno parkovat přímo u objektu. Vhrazená parkovací místa nejsou k dispozici. Přístupnost k objektu po asfaltové komunikaci v dobrém stavu s mírným sklonem.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Vstup do objektu je bariérový - před vstupem je 10 schodů. Na vyhlídkovou plošinu jezdí výtah. V prostorách vyhlídky jsou informační štítky o viditelných vrcholech hor. Bez odpočínkového sezení v objektu. K dispozici pouze běžné WC v přízemí objektu.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen ale má zkušenosti v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. K dispozici tištěné materiály a základní informace v elektronické formě včetně virtuální prohlídky. Občerstvení v restauraci v objektu. Možnost vstupu s asistenčním psem, bez poplatku.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158