Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Muzeum Kapličkový vrch - Kaple Nejsvětější Trojice
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Muzeum Kapličkový vrch - Kaple Nejsvětější Trojice

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkování na štěrkové ploše cca 1 km od objektu. Přístupová cesta vede po louce a lesní cestou s přirozenými nerovnostmi a výraznými výškovými rozdíly - nesjízdná na vozíku.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny. Pro osoby na vozíku je objekt nepřístupný. Expozice nenabízí audiovizuální prvky, prohlídka vždy s průvodcem. Po předchozí domluvě lze zajistit indukční smyčku. K dispozici nejsou odpočinková sezení ani žádné WC.

D. SLUŽBY

Jeden ze dvou průvodců má zkušenosti v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami, zejména s osobami se sluchovým postižením. K dispozici informace v tištěné a elektronické podobě včetně virtuální prohlídky. Po předchozí domluvě lze výklad přizpůsobit osobám se sluchovým postižením.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158