Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Zřícenina hradu Fulštejn
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Zřícenina hradu Fulštejn

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování na zpevněné travnaté ploše cca 500 m od objektu. Přístupová cesta po asfaltu, dřevěné lávce přes řeku, travnaté i lesní pěšině s terénními nerovnostmi a proměnlivým sklonem - pro osoby na vozíku nesjízdná.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Přístup do areálu bez omezení. Pohyb v areálu po lesním terénu s přirozenými nerovnostmi. K dispozici jsou odpočinková sezení a provizorní WC.

D. SLUŽBY

Objekt není obsluhován personálem. K dispozici elektronické informace . Občerstvení a suvenýry k dostání během akcí, suvenýry možno objednat i přes webové stránky.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158