Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Pstruží farma v Bělé
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Pstruží farma v Bělé

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování podél příjezdové komunikace na neudržované štěrkové ploše. Přístup k objektu po téže komunikaci. Vzhledem k obtížnému povrchu pro pohyb na vozíku je doporučena asistence doprovodu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Přístup k objektu omezen šířkou a povrchem přístupové komunikace. Pohyb v areálu po štěrkovém povrchu a dřevěných lávkách, omezen svahem a zúžením 700 mm. K dispozici jsou odpočinková sezeníí a 2 WC kabiny, přístupné i pro zdatnější vozíčkáře.

D. SLUŽBY

Turistický cíl není obsluhován personálem. Tištěné informace k dispozici v IC Hlučín a na obecním úřadě v Bělé, další informace na webu obce. Nejbližší možnost občerstvení cca 400 m od objektů, není bezbariérové. Dětské hřiště v blízkém okolí.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158