Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Divadlo loutek
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Divadlo loutek

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Četné možnosti parkování v okolí. Nejbližší parkoviště včetně vyhrazených parkovacích míst, asfalt, v dobrém stavu, v rovině. Přístupová cesta po asfaltovém prostranství v dobrém stavu bez defektů, v rovině. Není nutno překračovat vozovku.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bezbariérový. Pro pohyb v interiéru a mezi jednotlivými scénami divadla a podlažími je zachována dostatečná šířka komunikačních cest, k dispozici je výtah. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100 % přístupný. K dispozici jsou odpočinková sezení a 2 bezbariérové WC.

D. SLUŽBY

Personál se zkušenostmi v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Občerstvení zajištěno. K dispozici informace v tištěné a elektronické formě - Blind frienldy web. Pravidelné speciální programy pro osoby se zdravotním postižením a děti.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158