Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Výstavní síň Musaion v Havířově
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Výstavní síň Musaion v Havířově

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště v blízkosti objektu s vyhrazeným parkováním pro vozy přepravující osoby ZTP. Přístup k objektu po chodníku v dobrém stavu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bezbariérový. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100% přístupný. Pohodlný manipulační prostor v místosti s expozicí. WC není k dispozici. Informační prvky a popisky exponátů přístupné pro všechny.

D. SLUŽBY

Personál se zkušenostmi v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Možný vstupu s asistenčním psem. K dispozici tištěné letáky. Proměnné výstavy a akce pro děti školního věku.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158