Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Dřevěný kostel sv. Cyrila a Metoděje na Hrčavě
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Dřevěný kostel sv. Cyrila a Metoděje na Hrčavě

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Nejbližší parkoviště cca 30 m od objektu, bez vyhrazených parkovacích míst., asfalt v dobrém stavu v mírném svahu. Stání na rovině na vzdálenějším parkovišti pod příjezdovou cestou do obce, štěrk v dobrém stavu. Přístup k objektu po asfaltové vozovce v dobrém stavu s mírným podélným sklonem. Možno zastavit přímo u objektu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Pístup do areálu kostela se hřbitovem shodný pro všechny - bezbariérový. Dlážděný chodník v dobrém stavu umožňuje bezproblémový pohyb na vozíku. K dispozici jsou venkovní odpočinková sezení , WC není k dispozici.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bariérový. Pro osoby na vozíku je objekt nepřístupný. Za předpokladu vynesení do 6 schodů je pohyb v interiéru bez překážek.. K dispozici není žádné WC ani informační prvky.

D. SLUŽBY

Průvodce není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. K dispozici informace v elektronické podobě - neobsahují specifikaci o přístupnosti objektu.