Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Rozhledna Tetřev na Velkém Polomu
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Rozhledna Tetřev na Velkém Polomu

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

S povolením chataře možnost parkování v blízkosti rozhledny. Vhrazená parkovací místa nejsou k dispozici. Přístupnost k objektu po štěrkovém chodníku s výraznějším sklonem a nerovnostmi a dále po dřevěném chodníku v dobrém stavu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Schodný vstup pro všechny. Hlavní prostor rozhledny s expozicí je 100% přístupný i pro osoby na vozíku. K vyhlídce vede 40 schodů, schodiště opatřeno madlem. Expozice bez alternativních prvků pro osoby se smyslovým postižením. Bez odpočínkového sezení. Běžné WC k dispozici v turistické chatě poblíž.

D. SLUŽBY

Objekt není obsluhován personálem. Personál turistické chaty není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. K dispozici základní informace v elektronické formě. Možnost občerstvení v turistické chatě poblíž.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158