Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Zámek Bílovec
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Zámek Bílovec

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování na blízkém náměstí včetně vyhrazených parkovacích míst, nebo přímo u objektu. Přístupový chodník k objektu komunikaci z dlažebních kostek s charakteristickými nerovnostmi, mírný sklon v podélném směru.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Dva vstupy do zámku - hlavní a bezbariérový. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je expozice 100 % přístupná, nepřístupné je pouze "vězení". V místnostech s expozicí je dostatečný manipulační prostor. Umístění exponátů v různé výšce, některé si lze osahat, prohlídka doprovázena výkladem. K dispozici je běžné WC v prostorách zámku a veřejné bezbariérové toalety cca 30 m od objektu. Na prohlídkové trase jsou k dispozici odpočinková sezení.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen, průvodce má zkušenosti v oblasti specifických potřeb osob s omezenou schopností pohybu a orientace a umí kvalifikovaně odpovědět na dotazy týkající se přístupnosti. Vstup s asistenčním psem možný bez poplatku. K dispozici informace v tištěné a elektronické verzi. Celoročně pestrý doprovodný program s nabídkou občerstvení (mimo akce bez občerstvení).


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158