Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Památník II. světové války v Hrabyni
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Památník II. světové války v Hrabyni

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkování na asfaltové ploše v areálu památníku včetně vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po dlážděném chodníku v dobrém stavu bez defektů a nerovností, bez sklonu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Pro všechny schodný přístup do venkovního areálu, bez překážek, bez poplatku. Pohyb v areálu na vozíku možný bez problému, nesjízdná pouze expozice tanků (štěrk). K dispozici jsou odpočinková sezení, venkovní WC není.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny do obou budov - bezbariérový. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je expozice 100% přístupná. Dostatečný manipulační prostor v místosti s expozicí. Umístění exponátů a informačních prvků většinou vyhovující i z pozice osoby sedící. Prohlídky pro skupiny jsou s průvodcem. K dispozici je bezbariérové WC v obou budovách.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v komunikací s osobami s omezenou schopností pohybu a orientace. Informace v tištěné i elektronické podobě. Bez možnosti občerstvení. Vstup s asistenčním psem možný bez poplatku. Možnost zakoupení drobných suvenýrů.