Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Věž Hláska v Opavě
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Věž Hláska v Opavě

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování v blízkosti objektu, včetně vyhrazených parkovacích míst. Přístupnost k objektu po asfaltové ploše parkoviště se zhoršenou kvalitou povrchu a po dlážděném chodníku s minimálními nerovnostmi a mírným sklonem v jednom místě.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Bezbariérový vstup na prohlídkovou trasu, větší část prohlídky nutno absolvovat schodištěm. Celková přístupnost prohlídkové trasy pro osoby na vozíku je 20% , expozice bez alternativních prvků pro osoby se smyslovým postižením. Výstup na věž poměrně náročný, odpočinková sezení až v posledním vyhlídkovém podlaží. Bezbariérové WC k dispozici v prostorách radnice v přízemí.

D. SLUŽBY

Obsluha prohlídky není proškolena v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. K dispozici tištěné materiály a základní informace v elektronické formě. Možnost občerstvení v kavárně v přízemí objektu. Zákaz vstupu se psy.