Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Slezské zemské muzeum - Historická výstavní budova
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Slezské zemské muzeum - Historická výstavní budova

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování na asfaltovém parkovišti v blízkosti objektu, včetně vyhrazených stání pro vozy přepravující osoby ZTP. Přístup k objektu po dlážděném chodníku v dobrém stavu a asfaltovém prostranství v okolí objektu s výraznými nerovnostmi.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Bezbariérový vstup do objektu, pohodlný přístup k recepčnímu pultu i z pozice na vozíku. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100% přístupný - expozice ve všech podlažích přístupná výtahem. Pohodlný manipulační prostor v místnosti s expozicí. K dispozici bezbariérové WC. Orientační i informační prvky včetně audioprůvodce.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Občerstvení není k dispozici. Možnost vstupu s asistenčním psem, bez poplatku. V recepci jsou k dispozici tištěné informace a suvenýry. V objektu je dětský koutek a přebalovací místnost.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158