Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Archeopark Chotěbuz-Podobora
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Archeopark Chotěbuz-Podobora

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

V bezprostřední blízkosti objektu je možnost parkování na ploše vysypané kameny, v rovině. Přístupová cesta ke vstupu do areálu vede částečně po asfaltové silnici v dobrém stavu a přes dřevěný můstek se schody. Pro osoby na vozíku je přístup možný pouze s doprovodem.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Vstup do areálu shodný pro všechny - bariérový. Vzhledem k charakteru objektu a terénu, je pro osoby na vozíku a se zrakovým postižením objekt vhodný pouze s doprovodem. V areálu je k dispozici dostatek odpočinkových sezení. K dispozici není žádné WC. Informační tabule poskytují informace o fauně a floře v lokalitě.

C. VNITŘNÍ PROSTORY
D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Možnost vstupu s asistenčním psem, bez poplatku. Objekt neprovozuje občerstvení. Možnost nákupu suvenýrů. K dispozici informace v tištěné i elektronické formě.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158