Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Výstavní síň Muzea Těšínska v Českém Těšíně
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Výstavní síň Muzea Těšínska v Českém Těšíně

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Různé možnosti parkování poblíž objektu bez vyhrazených parkovacích míst, asfalt v dobrém stavu. Přístup k objektu po chodníku, nutno překonávat silnici, nepravidelné snížené hrany obrubníku.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt přístupný za předpokladu pomoci asistenta. Bez prvků zpřístupňujících expozici osobám se smyslovým postižením. Bez odpočinkových sezení. K dispozici je bezbariérové WC.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Bez možnosti občerstvení. Vstup s asistenčním psem možný bez poplatku. K dispozici základní informace v tištěné a elektronické verzi. Možnost zakoupení suvenýrů.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158