Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Čítárna a literární kavárna NOIVA
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Čítárna a literární kavárna NOIVA

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkování u objektu bez vyhrazených parkovacích míst, žulová dlažba v dobrém stavu. Přístup k objektu po samostatném dlážděném chodníku dostatečné šířky, s větším příčným i podélným sklonem. Možno zajet a zastavit pro výstup přímo před vstupem do objektu. Není nutno překonávat silnici.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je přístupná čítárna a kavárna v přízemí. Venkovní terasa v 1. patře nepřístupná (schody). Bez expozice. K dispozici je bezbariérové WC.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Bezbariérový přístup do kavárny s celoročním provozem v pracovní dny. Vstup s asistenčním psem možný bez poplatku. K dispozici základní informace v elektronické podobě.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158