Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Rozhledna Čantoryje
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Rozhledna Čantoryje

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování na asfaltovém parkovišti v obci 4,5 km od objektu. Přístup k objektu po turistické trase střední obtížnosti s různorodým povrchem, přirozenými nerovnostmi a místy prudkým sklonem. Pro pohyb na vozíku nevhodné.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Přístup do venkovních prostor neomezen. Lesní terén s přirozenými nerovnostmi. Odpočinková sezení u objektu. K dispozici pouze běžné WC. Informační tabule u paty rozhledny s mapou okolí, informační deska s technickými údaji v provedení s nízkým kontrastem písma.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Vstup na rozhlednu (kamenná základna, ocelová konstrukce) je bariérový - schody. K vyhlídce vede 118 schodů, schodiště je opatřeno zábradlím. K dispozici pouze běžné WC - placené.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. K dispozici základní informace v tištěné i elektronické formě. Zákaz vstupu se psy. Různé možnosti občerstvení v okolí rozhledny. Prodej suvenýrů.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158