Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Dřevěný kostel sv. Petra a Pavla v Albrechticích
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Dřevěný kostel sv. Petra a Pavla v Albrechticích

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování na příjezdové komunikaci cca 40 m od vstupu do objektu, bez vyhrazených parkovacích míst., asfalt v dobrém stavu v rovině. Přístup k objektu po asfaltovém chodníku v dobrém stavu, v rovině.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny. Pro osoby na vozíku je objekt 100% přístupný za předpokladu překonání zvýšeného prahu u vstupu. Pohyb v interiéru je bez překážek. K dispozici není žádné WC ani informační prvky.

D. SLUŽBY

Průvodce není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. K dispozici informace v elektronické podobě - neobsahují specifikaci o přístupnosti objektu.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158