Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Muzeum Dolní Lomná
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Muzeum Dolní Lomná

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Více možností parkování v blízkosti objektu, včetně vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po dlážděném a kamenném chodníku v dobrém stavu s mírnými výškovými rozdíly, bez překážek.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Pro všechny návštěvníky je shodný vstup. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je expozice přístupná za předpokladu asistence při překonání schodu u vstupu a prahů v interiéru. V místnostech s expozicí je zachován manipulační prostor. Expozice nenabízí audiovizuální prvky. K dispozici jsou odpočinková sezení v podobě dobových lavic. V objektu není žádné WC, bezbariérové WC je k dispozici v sousedícím hotelu.

D. SLUŽBY

Personoál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. K dispozici informace v elektronické podobě. Nabídka občerstvení a prodej suvenýrů jen v době konání kulturních akcí.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158