Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Lesní park Klimkovice
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Lesní park Klimkovice

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování v bezprostřední blízkosti parku, včetně vyhrazených stání. Přístup k objektu po zpevněném chodníku v dobrém stavu, pouze s mírným sklonem.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Neomezený , bezbariérový přístup do parku. Pohyb na trase po zpevněných pěšínách bez výrazných defektů a výškových rozdílů. K dispozici jsou odpočinková sezení a informační tabule. Hygienické zařízení s bezbariérovým přístupem cca 200 m od objektu.

D. SLUŽBY

Turistický cíl není obsluhován personálem. Základní informace na webu objektu. Možnost občerstvení a využití komplexní nabídky služeb pro osoby se zdravotním postižením v nedalekém areálu Sanatorií Klimkovice. K dispozici altány, dřevěné hrací a cvičící prvky.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158