Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Muzeum slovenskej dediny
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Muzeum slovenskej dediny

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Asfaltové parkoviště se nachází asi 5 minut chůze od objektu. Vozíčkáři mohou po dohodě parkovat až u zadního vstupu do areálu, který je určen pro personál. Přístupová cesta ke vstupu do areálu není osvětlená, povrch je betonový a vede přes les. Na chodníku se tvoří nánosy jehličí a rostlin.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Hlavní vstup do areálu má dvě části - branka k pokladně a vrata. Branka k pokladně není řešena bezbariérově. Odpočinková sezení se nacházejí u hlavního vstupu za pokladnou a před krčmou. K dispozici je bezbariérové WC u obchodu Ján Dianovský.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Veřejnosti je zpřístupněno 22 objektů, většina z nich je obtížně přístupná - vysoké prahy. Objekty nejsou řešeny s ohledem na specifické potřeby návštěvníků s omezenou schopností pohybu a orientace, avšak prohlídka zvenčí je možná.


D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Možnost občerstvení a nákupu suvenýrů. K dispozici jsou informace v tištěné i elektronické formě.