Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Farní muzeum sv. Jana Sarkandra
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Farní muzeum sv. Jana Sarkandra

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště se nachází před budovou a kolem přilehlého náměstí. Ve vzdálenosti 80 m od objektu je jedno vyhrazené parkovací místo. Přístupový chodník ke vstupu do muzea vede po rovině po žulových kostkách (tzv. kočičí hlavy).


C. VNITŘNÍ PROSTORY

Před vstupem do muzea jsou schody. Schody jsou rovněž na cestě do kaple, která je situována v suterénu muzea. V sálech muzea je místy omezený manipulační prostor pro osoby na vozíku (průměr 110 cm). Expozice není vybavena prvky pro osoby se smyslovým postižením. Bezbariérové hygienické zařízení zde není.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen, ale má praktické poznatky a je ochotný. Tištěné informace jsou v polském a českém jazyce, bez informací o přístupnosti. Do objektu je umožněn vstup s asistenčními psy. Jiné služby týkající se přístupnosti objekt neposkytuje.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158