Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Starý a nový židovský hřbitov
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Starý a nový židovský hřbitov

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnosti parkování resp. stání jsou jak před starým, tak před novým hřbitovem. Vyhrazená parkovací místa zde nejsou. Povrch parkoviště i přístupového chodníku u nového hřbitova je ze zatravňovacích betonových roštů. Mezi komunikací a vstupní bránou roste tráva. Asfaltový přístupový chodník u starého hřbitova je udržovaný, překážkou však jsou sloupy uprostřed chodníku. Při vstupu se nachází schody, betonové překážky vyšší než 2 cm.


B. VENKOVNÍ PROSTORY

Vstup do areálu starého hřbitova stejně jako trasa uvnitř areálu jsou bariérové (schody, tráva, neudržovaná trasa). Vstup do budovy na starém hřbitově je zakázaný. Venkovní prostor nového hřbitova tvoří neudržovaná travnatá plocha, obtížně schůdná. Nenacházejí se zde žádná odpočinková místa k sezení. Areály nejsou osvětlené.

D. SLUŽBY

Objekt není obsluhován personálem. Tištěné informace ani oficiální webové stránky nejsou k dispozici. Vstup s asistenčními psy je možný. Jiné služby související s přístupnosti poskytovány nejsou.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158