Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Kostel Ježíše
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Kostel Ježíše

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

V bezprostřední blízkosti objektu se nachází 2 parkoviště před budovou kostela. Parkoviště pojmou celkově až 85 aut. Vyhrazená parkovací místa zde nejsou. Povrch parkoviště je z asfaltu a kočičích hlav, bez defektů. K hlavnímu vstupu vede chodník z betonové a kamenné dlažby. K bočnímu vstupu, který se využívá více, pokračuje chodník s betonovou dlažbou.


C. VNITŘNÍ PROSTORY

Hlavní vstup - bariérový se používá jen při velkých slavnostech. Boční vchod se používá denně, je bezbariérový. Druhé patro, ve kterém se nachází muzeum, je kvůli schodišti bariérové. Výtah ani bezbariérové WC se v objektu nenachází. Informační tabule jsou pouze v polském a německém jazyce.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen, ale má zkušenosti s osobami se zdravotním postižením. Informace o kostele jsou k dispozici v tištěné a online podobě. V kostele je zřízen "dětský koutek". Mše a některé další akce je možné sledovat živě prostřednictvím online přenosů.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158