Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Dřevěný kostel Povýšení sv. Kříže
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Dřevěný kostel Povýšení sv. Kříže

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování je v bezprostřední blízkosti objektu. Vyhrazená parkovací místa zde nejsou. Přístupová cesta k objektu vede po ploše parkoviště.


B. VENKOVNÍ PROSTORY

Do areálu vedou dva vstupy (hlavní, vedlejší), přičemž ten vedlejší je vzdálenější od kostela a nevhodný pro osoby na vozíku. Trasa navazující na hlavní vstup je bezbariérová s dlážděným povrchem. V areálu se nenachází bezbariérové WC. Nedaleko vstupu do areálu stojí tabule informující o historii kostela.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Využíván je pouze hlavní vstup, který tvoří schodiště, malá manipulační plocha a dvoukřídlové dveře o celkové šířce 150 cm. Interiér kostela (přízemí) je pak již bez překážek. K dispozici není WC ani informační prvky.

D. SLUŽBY

Průvodce není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Kostel nedisponuje tištěnými ani elektronickými materiály. Jiné služby vztahující se k přístupnosti objekt neposkytuje.