Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Poutní kostel Povýšení svatého Kříže
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Poutní kostel Povýšení svatého Kříže

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování je v blízkosti objektu. Vyhrazená parkovací místa zde nejsou. Přístupový chodník ke kostelu vede po asfaltové komunikaci s velkým podélným sklonem. Přístupový chodník k lurdské jeskyni a prameni vede po betonových roštech přes louku. Podélný sklon a deštivé počasí může snižovat sjízdnost chodníků.


B. VENKOVNÍ PROSTORY

V poutním areálu se nacházejí dvě trasy venkovního prostoru - u kostela a lurdské jeskyně s pramenem. Trasa venkovního prostoru je dostatečně široká k tomu, aby se na ni míjely i dvě  proti sobě jedoucí osoby na vozíku. Trasy jsou v dobrém stavu, bez omezení a  nerovností. 

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Interiér kostela zmapovaný nebyl z důvodu nemožnosti kontaktování  se správcem farnosti a dohodnutí termínu návštěvy. Interiér je možné si prohlédnout na webových stránkách http://kostel.hornilomna.eu/int.html.

D. SLUŽBY

Informace o proškolenosti personálu nejsou k dispozici.
Informační materiály o objektu jsou dostupné v elektronické podobě - neobsahují informace o přístupnosti.
Jiné služby vztahující se k přístupnosti objekt neposkytuje.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158