Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Piastowská věž
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Piastowská věž

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkování na parkovišti pod Zámeckým vrchem na ul. Bednarska, cca 120 m od objektu. Vyhrazená parkovací místa jsou k dispozici. Přístupový chodník s výtahem na Zámecký vrch je v dobré stavu, avšak se stoupáním.
Parkování a přístupový chodník z ul. Zamkowa je možný, ale obtížně přístupný (nerovný povrch, velký podélný sklon).


C. VNITŘNÍ PROSTORY

Vstup do objektu je bariérový - před vstupem je 5 schodů a práh. Uvnitř věže je pokladna a strmé schodiště na vyhlídkovou plošinu. V prostorách vyhlídky nejsou žádné informační štítky. Uvnitř objektu nejsou žádná odpočinková sezení. Bezbariérové WC je k dispozici v prostorách Zámku Cieszyn.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen, ale má zkušenosti v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. K dispozici jsou tištěné materiály a základní informace v elektronické formě. Občerstvení v areálu Zámeckého vrchu. Vstup s asistenčním psem není možný.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158