Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Centrum kultury a umění
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Centrum kultury a umění "Šlechtické sídlo rodiny Kossaků"

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

U objektu je k dispozici parkoviště, avšak bez vyhrazených parkovacích míst. Přístupový chodník vede z části po ploše parkoviště, z části po chodníku anebo příjezdové komunikaci. Drobným překážkám na přístupové cestě (výškové rozdíly) se lze vyhnout.


B. VENKOVNÍ PROSTORY

Venkovními prostory se rozumí areál přilehlého parku Kossaků. Venkovní vstup do parku je bezbariérový, u vstupu z budovy Centra jsou 4 schody. Stezky v parku jsou široké 1,2 m s povrchem z drobného štěrku.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Vnitřní prostory jsou rozmístěny na dvou podlažích a venkovní terase. Nacházejí se v nich stále exponáty a prostory pro konání akcí. Není zde výtah. Do prvního patra vede schodiště. Kromě obrazů a psaných textů, jsou k dispozici audionahrávky.  Bezbariérové hygienické zařízení zde není, jen běžné WC.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen, ale má praktické poznatky a je ochotný. Tištěné a elektronické informace jsou v polském jazyce, bez informací o přístupnosti. Do objektu je umožněn vstup s asistenčními psy. Centrum nabízí speciální programy pro děti/rodiny s dětmi. Jiné služby týkající se přístupnosti objekt neposkytuje.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158