Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Skokanský můstek Adama Małysze
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Skokanský můstek Adama Małysze

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště se nachází v bezprostřední blízkosti skokanského můstku. Nejsou na něm však vyznačena vyhrazená parkovací místa. Povrch parkoviště je v dobrém stavu, v rovině. Přístup ke skokanskému můstku vede po ploše parkoviště a dlážděnem chodníku.


B. VENKOVNÍ PROSTORY

Vstup do areálu skokanského můstku je neomezený. Přístup k lanovce je bezbariérový. Místy se v areálu objevují výškové rozdíly v podobě nesnížených obrubníků (nájezdů na chodník). Výhled na doskočiště z plochy na stání omezuje mantinel vysoký 120 cm. Vstup na tribunu je bariérový (schodiště).  Pohyb v areálu je převážně po dlážděném povrchu. K dispozici je mobilní bezbariérová toaleta.

D. SLUŽBY

Personálem je obsluhována pokladna a lanovka na vrchol skokanského můstku.  Personál není proškolen, ale má praktické poznatky a je ochotný. Základní informace jsou na webových stránkách atrakce. Možnosti občerstvení ve stáncích s rychlým občerstvením - bezbariérový přístup. Do areálu je umožněn vstup s asistenčními psy. Z centra Wisly jezdí do areálu turistický vláček.