Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

STARS Třinec
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

STARS Třinec

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště se nachází před halou STARS. Ve vzdálenosti cca 80 m od vstupu jsou 2 vyhrazená parkovací místa. Přístupový chodník je v dobrém stavu, s rovným povrchem a mírným sklonem. Přístupová cesta ke vstupu do objektu vede po ploše parkoviště a chodníku/ploše  pro pěší.
Parkování podél ul. Tyršovy je možné, ale parkovací místa jsou situována na ploše se sklonem (příčným a podélným) a přístupový chodník z těchto parkovacích míst vede po silnici.


C. VNITŘNÍ PROSTORY

Vnitřní prostory zahrnují 3 samostatná sportoviště - saunu, bazén a sportovní halu. Přístup na tato sportoviště je bezbariérový resp. bariéry v podobě schodů lze překonat pomocí šikmé schodišťové plošiny a výtahu. V sauně není řešen bezbariérově vstup do ochlazovacího bazénku a problematický může být i přesun na nízká dřevěná lehátka. Bazén je vybaven mobilním spouštěcím zařízením do vody (plavecké části bazénu), na cestě z šaten je schodiště vybavené šikmou schodišťovou plošinou. Šatna a vstup na sportovní plochu haly je řešen bezbariérově, v hledišti je vymezena plocha pro vozíčkáře. Bezbariérové hygienické zařízení je k dispozici na každém sportovišti (s výjimkou bezbariérové šatny v hale) a také v restauraci u recepce.  V zařízení není k zapůjčení vozík pro pohyb v saunovém nebo bazénovém prostoru. 

D. SLUŽBY

Personál není proškolen, ale má praktické poznatky a je ochotný. Elektronické informace jsou pouze v českém jazyce, bez informací o přístupnosti. Do objektu je umožněn vstup s asistenčními psy. V objektu je prodáváno občerstvení (restuarace).  Jiné služby týkající se přístupnosti zařízení neposkytuje.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158