Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Muzeum Těšínského Slezska
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Muzeum Těšínského Slezska

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkovat lze na ul. B. Limanowskiego. Jsou zde 2 vyhrazená parkovací místa. Přístupový chodník vede přes vyznačený přechod pro chodce a přes park. Je bez překážek.


C. VNITŘNÍ PROSTORY

Expozice se nachází v 2. patře. Je přístupná pomocí výtahu. Na cestě od pokladny k výtahu jsou dveře a schod vysoký 12 cm. V přízemí expoziční budovy se nachází bezbariérové WC, klíče jsou u ostrahy vedle pokladny. Chodby uvnitř expozice jsou dostatečně široké. Prohlídka je možná jen s průvodcem a komentovaným výkladem. Informační prvky (popisky) nejsou k dispozici. Muzeum není vybaveno prvky pro osoby se smyslovým postižením.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen, ale má praktické poznatky a je ochotný. Tištěné ani elektronické materiály neobsahují informace o přístupnosti. Interiér muzea vč. vstupu je však možné shlédnout ve virtuální prohlídce na webových stránkách muzea. Vstup s asistenčním psem by zřejmě byl povolen (doporučujeme však ověřit předem). K prohlídce je k zapůjčení invalidní vozík. V objektu je kavárna s bariérovým vstupem. Jiné služby týkající se přístupnosti objekt neposkytuje. 


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158