Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Bílá a okolí I
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Bílá a okolí I

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
Průběh trasy
1. úsek
Od: 0 km   Do: 1 km   Povrch: Asfalt   Sklon: Rovina   Šířka: 2,5 m.   Bariéry: nejsou  
2. úsek
Od: 1 km   Do: 5,5 km   Povrch: Asfalt   Sklon: Pozvolné stoupání průměrně cca 8%   Šířka: 3,5 m.   Bariéry: Bez bariér.  


A. PŘÍSTUP K TRASE

Možnost parkování, nejsou vyhrazená parkovací místa. Povrch parkoviště vyhovující i pro osoby na vozíku.  K dispozici bezbariérové WC na začátku trasy.

B. TRASA

Trasa nenáročná, většina trasy vede po asfaltovém povrchu. Na trase jsou odpočinková místa, která  mohou být obtížně přístupná osobám na vozíku. Na trase není k dispozici hygienické zařízení, pouze u vstupu.

C. OKOLÍ TRASY

Možnost občerstvení pouze v obci Bílá, na trase nejsou zařízení poskytující občerstvení. Vstup s asistenčními psy povolen. Jiné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace nejsou poskytovány.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/trasy/controllers/WebController.php on line 166

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/trasy/controllers/WebController.php on line 169