Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Hradní vrch
Osoby se zdravotním postižením

Hradní vrch

Osoby se zdrav. postižením
Průběh trasy
1. úsek
Od: 0 km   Do: 1,5 km   Povrch: Asfalt   Sklon: Mírné táhlé stoupání, v jednom úseku prudší stoupání do 12%.    Šířka: 3,5 m  
2. úsek
Od: 1,5 km   Do: 2 km   Povrch: Lesní cestička- kameny, kořeny, lesní povrch.    Sklon: Klesání, místy strmé úseky klesání do 17%.    Šířka: 2 m   Bariéry: Na trase kořeny, kameny.  


A. PŘÍSTUP K TRASE

Možnost parkování, bez vyhrazených parkovacích míst. Povrch parkoviště i přístupového chodníku vyhovuje i osobám s omezenou schopností pohybu a orientace.

B. TRASA

Trasa naučné stezky je velmi obtížná pro osoby s omezenou schopností pohybu, pro osoby na vozíku místy nesjízdná. Zejména v konečném úseku trasy jsou na trase příroční překážky (kameny, kořeny) a velký příčný i podélný sklon. Na trase není přírodní zdroj pitné vody, není k dispozici hygienické zařízení. Na trase jsou odpočínková místa.

C. OKOLÍ TRASY

Na trase je možnost venkovního i vnitřního občerstvení. Na trase nejsou poskytovány speciální služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Je povolen vstup s asistenčními psy.