Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Na Pekliskách
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Na Pekliskách

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
Průběh trasy
1. úsek
Od: 0 km   Do: 0,4 km   Povrch: Asfalt   Sklon: Mírné klesání a rovina   Šířka: 4 m   Bariéry: bez bariér  
2. úsek
Od: 0,4 km   Do: 0,6 km   Povrch: Asfalt   Sklon: Prudké stoupání   Šířka: 4 m   Bariéry: bez bariér  
3. úsek
Od: 0,6 km   Do: 1,8 km   Povrch: Asfalt   Sklon: Zvlněný terén   Šířka: 4 m   Bariéry: Bez bariér  


A. PŘÍSTUP K TRASE

Je k dispozici parkoviště, bez vyhrazených míst. Navazuje přímo na začátek trasy, proto není hodnocen přístupový chodník. K dispozici WC na železniční stanici, není bezbariérové.

B. TRASA

Trasa vede po zpevněném povrchu bez defektů, terén mírně zvlněný, mezi 0,4-0,6 km prudší stoupání. Na trase není žádné vybavení.

C. OKOLÍ TRASY

Na trase není možnost občerstvení, povolen vstup s asistenčními psy, nejsou k dispozici služby reagující na zvláštní potřeby osob s omezenou schopností pohybu a orientace.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/trasy/controllers/WebController.php on line 166

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/trasy/controllers/WebController.php on line 169