Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

K Šilheřovickému zámku
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

K Šilheřovickému zámku

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
Průběh trasy
1. úsek
Od: 0,0 km, Antošovice, MHD   Do: 0,8 km, Paseky, MHD   Povrch: Asfaltová silnice   Šířka: 6 m   Bariéry: bez bariér  
2. úsek
Od: 0,8 km, Paseky, MHD   Do: 3,5 km, Bažantnice   Povrch: Zpevněná cesta, poslední 1 km lesní nezpevněná cesta   Šířka: 4 m   Bariéry: nerovný terén po nezpevněné části (možno objet po asfaltové silničce)  
3. úsek
Od: 3,5 km, Bažantnice   Do: 2 + 2 km, Šilheřovický Zámek   Povrch: Asfalt, zpevněná cesta   Šířka: 4 m   Bariéry: bez překážek  
4. úsek
Od: 3,5 km, Bažantnice   Do: 7,5 km, U Sněhoty   Povrch: Asfaltová silnička   Šířka: 4 m   Bariéry: bez překážek  
5. úsek
Od: 7,5 km, U Sněhoty   Do: 9,0 km, Koblov, MHD   Povrch: Chodník   Sklon: větší stoupání   Šířka: 1,5 m   Bariéry: bez překážek  


A. PŘÍSTUP K TRASE
V blízkosti začátku trasy není možnost parkování. Přístupový chodník není, začátek trasy v Antošovicích na Pasekách na autobusové zastávce.
B. TRASA
Na trase se vyskytuje různorodý povrch, trasa vede v mírném reliéfu, v závěru větší stoupání, obtížný nezpevněný úsek možné obejít. Na trase není hygienické zařízení, nejsou k dispozici lavičky a odpočivka, není zdroj pitné vody.
C. OKOLÍ TRASY
Možnost občerstvení je v restauraci na trase, bezbariérové venkovní posezení. Na trasu je povolen vstup s asistenčními psy, speciální služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace nejsou poskytovány.