Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Přehrada Olešná
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Přehrada Olešná

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
Průběh trasy
1. úsek
Od: 0,0 km, Parkoviště u Rybářské bašty - začátek hráze   Do: 1,4 km, Odbočka k mostu přes rybník   Povrch: Asfalt   Sklon: Rovina, mírné zvlnění   Šířka: Cca 6 m   Bariéry: Bez bariér  
2. úsek
Od: 1,4 km, Odbočka k mostu přes rybník   Do: 1,6 km, Za mostem přes rybník   Povrch: Asfalt + krátký můstek s dřevěným povrchem   Sklon: Místy cca 8 %   Šířka: 2,5 m, můstek 2,0 m   Bariéry: Bez bariér.  
3. úsek
Od: 1,6 km, Za mostem přes rybník   Do: 3,1 km, U Restaurace Muroňka   Povrch: Asfalt + krátký můstek s dřevěným povrchem   Sklon: Rovina   Šířka: Cca 3,5-4 m   Bariéry: Přejezd cesty s občasnou dopravou.  
4. úsek
Od: 3,1 km, U Restaurace Muroňka   Do: 3,3 km, Odbočka k přehradě   Povrch: Asfalt   Sklon: Rovina   Šířka: Cca 1,5 m vyhrazený pruh na silnici   Bariéry: Bez bariér.  
5. úsek
Od: 3,3 km, Odbočka k přehradě   Do: 4,3 km, Restaurace Rybářská bašta   Povrch: Asfalt   Sklon: Sklon v úseku před restauraci cca 8 %   Šířka: 3,5-4 m   Bariéry: Bez bariér.  
6. úsek
Od: 4,3 km, Restaurace Rybářská bašta   Do: 4,5 km, Parkoviště u Rybářské bašty - začátek hráze   Povrch: Asfalt   Sklon: Rovina   Šířka: 1,5 m - chodník, vedle něj pak cesta s občasným provozem (š -3,0 m)   Bariéry: Bez bariér.  


A. PŘÍSTUP K TRASE

Možnost parkování na začátku trasy vč. vyhrazených parkovacích míst. K začátku trasy vede pouze krátký přístupový chodník (cca 10-20m). Povrch parkoviště i přístupového chodníku je bez bariér. U vstupu na trasu není k dispozici hygienické zařízení.

B. TRASA

Trasa vede po asfaltovém povrchu, výjma dvou úseků /můstků z dřevěných desek. Na trase jsou pouze dva úseky s větším sklonem do 8 %. Na trase je vybavení (lavičky, hygienické zařízení, odpadkové koše).

C. OKOLÍ TRASY

Možnost občerstvení v restauracích na trase, hotel s restaurací na trase je bezbariérový, atrakce pro děti. Vstup s asistenčními psy je povolen.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/trasy/controllers/WebController.php on line 166

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/trasy/controllers/WebController.php on line 169