Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Prameny Morávky
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Prameny Morávky

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
Průběh trasy
1. úsek
Od: 0,0 km, Morávka, parkoviště   Do: 9,5 km U Bebků, parkoviště   Povrch: Asfaltová silnice   Sklon: Mírný profil   Šířka: 5-6m   Bariéry: Bez bariér.  
2. úsek
Od: 9,5 km U Bebků, parkoviště   Do: 12,0 km, Stanoviště NS č. 7   Povrch: Asfaltová silnička   Sklon: Mírný profil   Šířka: Do 4 m   Bariéry: Bez bariér.  
3. úsek
Od: 12,0 km, Stanoviště NS č. 7   Do: 13,0 km, odb. NS ze zelené značky   Povrch: Asfaltová silnička   Sklon: Prudší stoupání   Šířka: Do 4 m   Bariéry: Bez bariér.  
4. úsek
Od: 13,0 km, odb. NS ze zelené značky   Do: 13,5 km, Pramen   Povrch: Zpevněná cesta   Sklon: Mírný profil   Šířka: Do 4 m   Bariéry: Bez bariér.  


A. PŘÍSTUP K TRASE

Možnost parkování na začátku i na 10. km trasy (doporučený vstup na trasu osobám na vozíku). Vyhrazená parkovací místa nejsou. Povrch parkoviště vyhovující i pro osoby na vozíku. K dispozici není WC na začátku trasy.

B. TRASA

První část je silnice s provozem, druhá část od Bebků již uzavřená silnička vhodná i pro pohyb vozíčkářů a osob s omezenou pohyblivostí, poslední část od st. NS č. 7 jen pro pěší. Na konci trasy přístřešek u posledního zastavení.

C. OKOLÍ TRASY

Na trase nejsou zařízení poskytující občerstvení. Vstup s asistenčními psy povolen. Jiné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace nejsou poskytovány.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/trasy/controllers/WebController.php on line 166

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/trasy/controllers/WebController.php on line 169