Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Na svahu Travného
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Na svahu Travného

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
Průběh trasy
1. úsek
Od: 0,0 km, Morávka,Lipový,parkoviště   Do: 5,2 km Úspolka, TIM   Povrch: Asfaltová silnička   Sklon: Střídavě prudké stoupání a klesání   Šířka: 4 m   Bariéry: Bez bariér.  


A. PŘÍSTUP K TRASE

Možnost parkování na začátku i konci trasy. Obě parkoviště v bezprostřední blízkosti trasy. Přístupový chodník ke vstupu vede po parkovišti. Vyhrazená parkovací místa nejsou. Povrch parkoviště bez defektů. K dispozici není WC na začátku trasy.

B. TRASA

Trasa vede asfaltovou silničkou, střídavě prudké stoupání a klesání. Na trase není mobiliář ani hygienické zařízení.

C. OKOLÍ TRASY

Na trase nejsou zařízení poskytující občerstvení. Vstup s asistenčními psy povolen. Jiné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace nejsou poskytovány.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/trasy/controllers/WebController.php on line 166

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/trasy/controllers/WebController.php on line 169