Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Hukvaldy - Příbor I.
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Hukvaldy - Příbor I.

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
Průběh trasy
1. úsek
Od: 0,0 km, Parkoviště   Do: 0,2 km, TIM Hukvaldy, oborní brána   Povrch: Silnice asfalt, chodník malé kostky   Sklon: Mírný profil   Šířka: Šířka chodníku 2 m   Bariéry: Bez bariér.  
2. úsek
Od: 0,2 km, TIM Hukvaldy, oborní brána   Do: 2,0 km, TIM Hukvaldy, obora TIM   Povrch: Asfaltový povrch, uzavřená silnička   Šířka: 4 m   Bariéry: Rošt za vstupní brankou při vjezdu do obory.  


A. PŘÍSTUP K TRASE

Možnost parkování v obci Hukvaldy. Přístup ke vstupu na trasu po chodníku z dlažebních kostek. Vstup na trasu přes branku do obory, za brankou rošt.

B. TRASA

Trasa vede asfaltovou silničkou. Trasa má mírný profil vhodný i pro osoby na vozíku. Na trase jsou lavičky, ojedinělé odpadkové koše. Není hygienické zařízení.

C. OKOLÍ TRASY

V první části trasy je možnost občerstvení, vč. Bezbariérového venkovního posezení. Vstup s asistenčními psy povolen. Jiné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace nejsou poskytovány.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/trasy/controllers/WebController.php on line 166

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/trasy/controllers/WebController.php on line 169